Canadian Cyclist

 

April 28/15 15:24 pm - Tour of Turkey: Stage 3


Posted by Editoress on 04/28/15
 

Results from the third stage in Turkey

Stage 3: Kemer to Elmalı, 165 km
1 Davide Rebellin (Ita) CCC Sprandi - Polkowice 4:34:11
2 Kristijan Durasek (Cro) Lampre - Merida at 0:07
3 Eduardo Sepulveda (Arg) Bretagne - Séché Environnement 0:50
4 Jay McCarthy (Aus) Tinkoff - Saxo 1:20
5 Serge Pauwels (Bel) MTN - Qhubeka 1:23
6 Enrico Barbin (Ita) Bardiani - CSF 1:29
7 Heiner Rodrigo Parra Bustamente (Col) Caja Rural - Seguros RGA 1:32
8 Daniele Ratto (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 1:42
9 Alex Cano Ardila (Col) Colombia 1:46
10 Adam Hansen (Aus) Lotto - Soudal 1:57
11 Mirko Selvaggi (Ita) Wanty - Groupe Gobert 2:04
12 Javier Megias Leal (Esp) Team Novo Nordisk s.t.
13 Tomasz Marczynski (Pol) Torku Seker Spor 2:11
14 Luis Mas Bonet (Esp) Caja Rural - Seguros RGA 2:42
15 Christian Meier (Can) Orica - GreenEDGE 2:49
16 Nikolay Mihaylov (Bul) CCC Sprandi - Polkowice s.t.
17 Pieter Jacobs (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise 3:01
18 Lucas Euser (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 3:17
19 Miguel Angel Lopez Moreno (Col) Astana Pro Team s.t.
20 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team 3:20
21 Enrico Battaglin (Ita) Bardiani - CSF 3:25
22 Victor Campenaerts (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise 3:32
23 Pierpaolo De Negri (Ita) Nippo - Vini Fantini 3:47
24 Adam Phelan (Aus) Drapac Professional Cycling 4:28
25 Carlos Julian Quintero (Col) Colombia 4:37
26 Stefan Schumacher (Ger) CCC Sprandi - Polkowice 5:02
27 Timothy Roe (Aus) Drapac Professional Cycling 5:11
28 Cameron Meyer (Aus) Orica - GreenEDGE 5:32
29 Gang Xu (Chn) Lampre - Merida 5:38
30 Alberto Nardin (Ita) Androni Giocattoli 5:57
31 Eduard Prades Reverte (Esp) Caja Rural - Seguros RGA 6:36
32 Eduard Alexander Beltran Suarez (Col) Tinkoff - Saxo 7:10
33 Valerio Agnoli (Ita) Astana Pro Team 7:13
34 Youcef Reguigui (Alg) MTN - Qhubeka
35 Juan Pablo Valencia (Col) Colombia
36 José Gonçalves (Por) Caja Rural - Seguros RGA
37 Edward Fabian Diaz Cardenas (Col) Colombia all s.t.
38 Charles Planet (Fra) Team Novo Nordisk 7:52
39 Christopher Jones (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 7:59
40 Davide Frattini (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 8:39
41 Adrien Niyonshuti (Rwa) MTN - Qhubeka s.t.
42 Nazim Bakirci (Tur) Torku Seker Spor 8:46
43 Lukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi - Polkowice 9:09
44 Thomas De Gendt (Bel) Lotto - Soudal 9:26
45 André Greipel (Ger) Lotto - Soudal 9:31
46 Jasper De Buyst (Bel) Lotto - Soudal s.t.
47 Jan Hirt (Cze) CCC Sprandi - Polkowice 9:34
48 Edwin Alcibiades Avila Vanegas (Col) Colombia s.t.
49 Scott Ambrose (NZl) Team Novo Nordisk 10:22
50 Sonny Colbrelli (Ita) Bardiani - CSF 11:03
51 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team 11:31
52 Frédéric Brun (Fra) Bretagne - Séché Environnement s.t.
53 Juraj Sagan (Svk) Tinkoff - Saxo 12:17
54 Tom Boonen (Bel) Etixx - Quick Step
55 Mario Jorge Faria Da Costa (Por) Lampre - Merida both s.t.
56 Gert Dockx (Bel) Lotto - Soudal 12:19
57 Pavel Brutt (Rus) Tinkoff - Saxo 12:20
58 Ilia Koshevoy (Blr) Lampre - Merida 12:58
59 Kenny De Ketele (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise 13:07
60 Arman Kamyshev (Kaz) Astana Pro Team 13:10
61 Songezo Jim (RSA) MTN - Qhubeka 13:57
62 Jelle Wallays (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise 14:36
63 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani - CSF 15:24
64 Daniele Colli (Ita) Nippo - Vini Fantini s.t.
65 Nicola Boem (Ita) Bardiani - CSF 15:31
66 Genki Yamamoto (Jpn) Nippo - Vini Fantini 18:55
67 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team 19:06
68 Sergiy Grechyn (Ukr) Torku Seker Spor 19:33
69 Kevin Seeldraeyers (Bel) Torku Seker Spor 19:34
70 Jarl Salomein (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise 20:20
71 Daniel Martínez (Col) Colombia
72 Natnael Berhane (Eri) MTN - Qhubeka both s.t.
73 Tomasz Kiendys (Pol) CCC Sprandi - Polkowice 20:24
74 David Lozano Riba (Esp) Team Novo Nordisk s.t.
75 Mateusz Taciak (Pol) CCC Sprandi - Polkowice 20:29
76 Adrian Honkisz (Pol) CCC Sprandi - Polkowice s.t.
77 Fabricio Ferrari Barcelo (Uru) Caja Rural - Seguros RGA 20:30
78 John Bohn Ebsen (Den) Androni Giocattoli 20:32
79 Peter Koning (Ned) Drapac Professional Cycling 20:34
80 Kévin Ledanois (Fra) Bretagne - Séché Environnement
81 Samuele Conti (Ita) Southeast
82 Armindo Fonseca (Fra) Bretagne - Séché Environnement
83 Brice Feillu (Fra) Bretagne - Séché Environnement
84 Fernando Grijalba (Esp) Caja Rural - Seguros RGA
85 Florian Guillou (Fra) Bretagne - Séché Environnement
86 Frantisek Padour (Cze) Androni Giocattoli
87 Gijs Van Hoecke (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
88 Mirac Kal (Tur) Torku Seker Spor
89 Evgeni Petrov (Rus) Tinkoff - Saxo
90 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Esp) Caja Rural - Seguros RGA all s.t.
91 James Vanlandschoot (Bel) Wanty - Groupe Gobert 21:04
92 Samuel Spokes (Aus) Drapac Professional Cycling 21:25
93 Kristian Sbaragli (Ita) MTN - Qhubeka 22:04
94 Magnus Cort Nielsen (Den) Orica - GreenEDGE 22:06
95 Bernard Sulzberger (Aus) Drapac Professional Cycling 22:10
96 Mark Renshaw (Aus) Etixx - Quick Step s.t.
97 Paolo Simion (Ita) Bardiani - CSF 22:19
98 Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani - CSF s.t.
99 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team 22:29
100 Tom Devriendt (Bel) Wanty - Groupe Gobert 22:35
101 Federico Zurlo (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 22:55
102 Alessandro Bazzana (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling Team s.t.
103 Malcom Rudolph (Aus) Drapac Professional Cycling 22:57
104 Jay Robert Thomson (RSA) MTN - Qhubeka 24:22
105 Shiki Kuroeda (Jpn) Nippo - Vini Fantini 24:47
106 Frederik Veuchelen (Bel) Wanty - Groupe Gobert 24:56
107 Martijn Verschoor (Ned) Team Novo Nordisk 25:01
108 Carlos Barbero Cuesta (Esp) Caja Rural - Seguros RGA 25:09
109 Caleb Ewan (Aus) Orica - GreenEDGE
110 Adam Blythe (GBr) Orica - GreenEDGE both s.t.
111 Jan Ghyselinck (Bel) Wanty - Groupe Gobert 25:11
112 Sean De Bie (Bel) Lotto - Soudal s.t.
113 Michal Kolár (Svk) Tinkoff - Saxo 25:16
114 Daniele Bennati (Ita) Tinkoff - Saxo s.t.
115 Davide Appollonio (Ita) Androni Giocattoli 25:44
116 Ramon Carretero (Pan) Southeast 25:48
117 Ariel Maximiliano Richeze (Arg) Lampre - Merida 27:13
118 Sacha Modolo (Ita) Lampre - Merida s.t.
119 Andrea Piechele (Ita) Bardiani - CSF 27:14
120 Manuel Belletti (Ita) Southeast 27:16
121 Roberto Ferrari (Ita) Lampre - Merida 27:25
122 Chun Kai Feng (Tpe) Lampre - Merida 27:26
123 Marco Bandiera (Ita) Androni Giocattoli 27:42
124 Bert Van Lerberghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise 29:11
125 Lander Seynaeve (Bel) Wanty - Groupe Gobert
126 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Etixx - Quick Step
127 Fabio Sabatini (Ita) Etixx - Quick Step
128 Carlos Mario Ramirez Botero (Col) Colombia
129 Yauheni Hutarovich (Blr) Bretagne - Séché Environnement
130 Sebastián Molano (Col) Colombia
131 Ahmet Örken (Tur) Torku Seker Spor
132 Robert Förster (Ger) UnitedHealthcare Pro Cycling Team
133 Mattia Pozzo (Ita) Nippo - Vini Fantini
134 Nikolas Maes (Bel) Etixx - Quick Step
135 Mark Cavendish (GBr) Etixx - Quick Step
136 Jef Van Meirhaeghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
137 Roy Jans (Bel) Wanty - Groupe Gobert
138 Iljo Keisse (Bel) Etixx - Quick Step
139 Kris Boeckmans (Bel) Lotto - Soudal
140 Boris Vallée (Bel) Lotto - Soudal
141 Ken Hanson (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team
142 Damien Howson (Aus) Orica - GreenEDGE
143 Marco Benfatto (Ita) Androni Giocattoli all s.t.
144 Alessandro Petacchi (Ita) Southeast 29:43
145 Andrea Peron (Ita) Team Novo Nordisk 29:51
146 Nicolas Lefrancois (Fra) Team Novo Nordisk 29:52
147 Ahmet Akdylek (Tur) Torku Seker Spor 30:11
148 Brenton Jones (Aus) Drapac Professional Cycling 30:17
149 Antonio Viola (Ita) Nippo - Vini Fantini s.t.
150 Muhammet Atalay (Tur) Torku Seker Spor 30:19
151 Graeme Brown (Aus) Drapac Professional Cycling 30:21
152 Daniel McLay (GBr) Bretagne - Séché Environnement s.t.
153 Francesco Chicchi (Ita) Androni Giocattoli 30:55
154 Nikolay Trusov (Rus) Tinkoff - Saxo 32:17
155 Rafael Andriato (Bra) Southeast 32:19
156 Eugert Zhupa (Alb) Southeast s.t.
157 Eduard Michael Grosu (Rou) Nippo - Vini Fantini 33:49
158 Theo Bos (Ned) MTN - Qhubeka 34:05
159 Kevin De Mesmaeker (Bel) Team Novo Nordisk 34:18
160 Jens Mouris (Ned) Orica - GreenEDGE 34:34
161 Nicolas Marini (Ita) Nippo - Vini Fantini 34:41
162 Jakub Mareczko (Ita) Southeast 37:25
OTL Andrea Dal Col (Ita) Southeast 41:13
DNF Maxat Ayazbayev (Kaz) Astana Pro Team
DNF Tiziano Dall'Antonia (Ita) Androni Giocattoli
 
GC
1 Davide Rebellin (Ita) CCC Sprandi - Polkowice 12:13:41
2 Kristijan Durasek (Cro) Lampre - Merida at 0:07
3 Eduardo Sepulveda (Arg) Bretagne - Séché Environnement 0:50
4 Jay McCarthy (Aus) Tinkoff - Saxo 1:20
5 Serge Pauwels (Bel) MTN - Qhubeka 1:23
6 Enrico Barbin (Ita) Bardiani - CSF 1:29
7 Heiner Rodrigo Parra Bustamente (Col) Caja Rural - Seguros RGA 1:32
8 Daniele Ratto (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 1:42
9 Alex Cano Ardila (Col) Colombia 1:46
10 Adam Hansen (Aus) Lotto - Soudal 1:57
11 Mirko Selvaggi (Ita) Wanty - Groupe Gobert 2:04
12 Javier Megias Leal (Esp) Team Novo Nordisk s.t.
13 Tomasz Marczynski (Pol) Torku Seker Spor 2:11
14 Luis Mas Bonet (Esp) Caja Rural - Seguros RGA 2:42
15 Nikolay Mihaylov (Bul) CCC Sprandi - Polkowice 2:49
16 Christian Meier (Can) Orica - GreenEDGE s.t.
17 Pieter Jacobs (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise 3:01
18 Miguel Angel Lopez Moreno (Col) Astana Pro Team 3:17
19 Lucas Euser (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team s.t.
20 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team 3:20
21 Enrico Battaglin (Ita) Bardiani - CSF 3:25
22 Victor Campenaerts (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise 3:32
23 Pierpaolo De Negri (Ita) Nippo - Vini Fantini 3:47
24 Adam Phelan (Aus) Drapac Professional Cycling 4:28
25 Carlos Julian Quintero (Col) Colombia 4:37
26 Stefan Schumacher (Ger) CCC Sprandi - Polkowice 5:02
27 Timothy Roe (Aus) Drapac Professional Cycling 5:11
28 Cameron Meyer (Aus) Orica - GreenEDGE 5:32
29 Gang Xu (Chn) Lampre - Merida 5:38
30 Alberto Nardin (Ita) Androni Giocattoli 5:57
31 Eduard Prades Reverte (Esp) Caja Rural - Seguros RGA 6:36
32 Eduard Alexander Beltran Suarez (Col) Tinkoff - Saxo 7:10
33 Youcef Reguigui (Alg) MTN - Qhubeka 7:13
34 Juan Pablo Valencia (Col) Colombia
35 Valerio Agnoli (Ita) Astana Pro Team
36 José Gonçalves (Por) Caja Rural - Seguros RGA
37 Edward Fabian Diaz Cardenas (Col) Colombia all s.t.
38 Charles Planet (Fra) Team Novo Nordisk 7:52
39 Christopher Jones (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 7:59
40 Adrien Niyonshuti (Rwa) MTN - Qhubeka 8:39
41 Davide Frattini (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling Team s.t.
42 Nazim Bakirci (Tur) Torku Seker Spor 8:46
43 Lukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi - Polkowice 9:09
44 Thomas De Gendt (Bel) Lotto - Soudal 9:26
45 André Greipel (Ger) Lotto - Soudal 9:31
46 Jasper De Buyst (Bel) Lotto - Soudal s.t.
47 Edwin Alcibiades Avila Vanegas (Col) Colombia 9:34
48 Jan Hirt (Cze) CCC Sprandi - Polkowice s.t.
49 Scott Ambrose (NZl) Team Novo Nordisk 10:22
50 Sonny Colbrelli (Ita) Bardiani - CSF 11:03
51 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team 11:31
52 Frédéric Brun (Fra) Bretagne - Séché Environnement s.t.
53 Mario Jorge Faria Da Costa (Por) Lampre - Merida 12:17
54 Tom Boonen (Bel) Etixx - Quick Step s.t.
55 Gert Dockx (Bel) Lotto - Soudal 12:19
56 Pavel Brutt (Rus) Tinkoff - Saxo 12:20
57 Ilia Koshevoy (Blr) Lampre - Merida 12:58
58 Kenny De Ketele (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise 13:07
59 Arman Kamyshev (Kaz) Astana Pro Team 13:10
60 Juraj Sagan (Svk) Tinkoff - Saxo 13:46
61 Songezo Jim (RSA) MTN - Qhubeka 13:57
62 Jelle Wallays (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise 14:36
63 Daniele Colli (Ita) Nippo - Vini Fantini 15:24
64 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani - CSF s.t.
65 Nicola Boem (Ita) Bardiani - CSF 15:31
66 Genki Yamamoto (Jpn) Nippo - Vini Fantini 18:55
67 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team 19:06
68 Sergiy Grechyn (Ukr) Torku Seker Spor 19:33
69 Kevin Seeldraeyers (Bel) Torku Seker Spor 19:34
70 Jarl Salomein (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise 20:20
71 Natnael Berhane (Eri) MTN - Qhubeka
72 Daniel Martínez (Col) Colombia both s.t.
73 Tomasz Kiendys (Pol) CCC Sprandi - Polkowice 20:24
74 David Lozano Riba (Esp) Team Novo Nordisk s.t.
75 Adrian Honkisz (Pol) CCC Sprandi - Polkowice 20:29
76 Mateusz Taciak (Pol) CCC Sprandi - Polkowice s.t.
77 Fabricio Ferrari Barcelo (Uru) Caja Rural - Seguros RGA 20:30
78 John Bohn Ebsen (Den) Androni Giocattoli 20:32
79 Fernando Grijalba (Esp) Caja Rural - Seguros RGA 20:34
80 Brice Feillu (Fra) Bretagne - Séché Environnement
81 Mirac Kal (Tur) Torku Seker Spor
82 Gijs Van Hoecke (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
83 Armindo Fonseca (Fra) Bretagne - Séché Environnement
84 Kévin Ledanois (Fra) Bretagne - Séché Environnement
85 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Esp) Caja Rural - Seguros RGA
86 Frantisek Padour (Cze) Androni Giocattoli
87 Evgeni Petrov (Rus) Tinkoff - Saxo
88 Samuele Conti (Ita) Southeast
89 Florian Guillou (Fra) Bretagne - Séché Environnement all s.t.
90 Peter Koning (Ned) Drapac Professional Cycling 20:55
91 James Vanlandschoot (Bel) Wanty - Groupe Gobert 21:04
92 Samuel Spokes (Aus) Drapac Professional Cycling 21:25
93 Kristian Sbaragli (Ita) MTN - Qhubeka 22:04
94 Magnus Cort Nielsen (Den) Orica - GreenEDGE 22:06
95 Mark Renshaw (Aus) Etixx - Quick Step 22:10
96 Bernard Sulzberger (Aus) Drapac Professional Cycling s.t.
97 Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani - CSF 22:19
98 Paolo Simion (Ita) Bardiani - CSF s.t.
99 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team 22:29
100 Federico Zurlo (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 22:55
101 Alessandro Bazzana (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 22:55
102 Malcom Rudolph (Aus) Drapac Professional Cycling 22:57
103 Tom Devriendt (Bel) Wanty - Groupe Gobert 23:29
104 Jay Robert Thomson (RSA) MTN - Qhubeka 24:22
105 Shiki Kuroeda (Jpn) Nippo - Vini Fantini 24:47
106 Martijn Verschoor (Ned) Team Novo Nordisk 25:01
107 Carlos Barbero Cuesta (Esp) Caja Rural - Seguros RGA 25:09
108 Caleb Ewan (Aus) Orica - GreenEDGE
109 Adam Blythe (GBr) Orica - GreenEDGE both s.t.
110 Sean De Bie (Bel) Lotto - Soudal 25:11
111 Michal Kolár (Svk) Tinkoff - Saxo 25:16
112 Davide Appollonio (Ita) Androni Giocattoli 25:44
113 Daniele Bennati (Ita) Tinkoff - Saxo 25:48
114 Ramon Carretero (Pan) Southeast s.t.
115 Frederik Veuchelen (Bel) Wanty - Groupe Gobert 26:23
116 Sacha Modolo (Ita) Lampre - Merida 27:13
117 Andrea Piechele (Ita) Bardiani - CSF 27:14
118 Manuel Belletti (Ita) Southeast 27:16
119 Jan Ghyselinck (Bel) Wanty - Groupe Gobert s.t.
120 Chun Kai Feng (Tpe) Lampre - Merida 27:26
121 Ariel Maximiliano Richeze (Arg) Lampre - Merida 27:45
122 Marco Bandiera (Ita) Androni Giocattoli 28:53
123 Mark Cavendish (GBr) Etixx - Quick Step 29:11
124 Ahmet Örken (Tur) Torku Seker Spor
125 Sebastián Molano (Col) Colombia
126 Bert Van Lerberghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
127 Roy Jans (Bel) Wanty - Groupe Gobert
128 Marco Benfatto (Ita) Androni Giocattoli
129 Yauheni Hutarovich (Blr) Bretagne - Séché Environnement
130 Jef Van Meirhaeghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
131 Carlos Mario Ramirez Botero (Col) Colombia
132 Boris Vallée (Bel) Lotto - Soudal
133 Ken Hanson (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team
134 Lander Seynaeve (Bel) Wanty - Groupe Gobert
135 Robert Förster (Ger) UnitedHealthcare Pro Cycling Team
136 Damien Howson (Aus) Orica - GreenEDGE all s.t.
137 Roberto Ferrari (Ita) Lampre - Merida 29:34
138 Alessandro Petacchi (Ita) Southeast 29:43
139 Andrea Peron (Ita) Team Novo Nordisk 29:51
140 Nicolas Lefrancois (Fra) Team Novo Nordisk 29:52
141 Ahmet Akdylek (Tur) Torku Seker Spor 30:11
142 Brenton Jones (Aus) Drapac Professional Cycling 30:17
143 Muhammet Atalay (Tur) Torku Seker Spor 30:19
144 Daniel McLay (GBr) Bretagne - Séché Environnement 30:21
145 Francesco Chicchi (Ita) Androni Giocattoli 30:55
146 Fabio Sabatini (Ita) Etixx - Quick Step 31:05
147 Nikolas Maes (Bel) Etixx - Quick Step 31:10
148 Iljo Keisse (Bel) Etixx - Quick Step 31:56
149 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Etixx - Quick Step 32:08
150 Rafael Andriato (Bra) Southeast 32:19
151 Eugert Zhupa (Alb) Southeast s.t.
152 Nikolay Trusov (Rus) Tinkoff - Saxo 32:46
153 Mattia Pozzo (Ita) Nippo - Vini Fantini 32:50
154 Antonio Viola (Ita) Nippo - Vini Fantini 32:55
155 Graeme Brown (Aus) Drapac Professional Cycling 33:00
156 Kris Boeckmans (Bel) Lotto - Soudal 33:18
157 Eduard Michael Grosu (Rou) Nippo - Vini Fantini 33:49
158 Theo Bos (Ned) MTN - Qhubeka 34:05
159 Nicolas Marini (Ita) Nippo - Vini Fantini 34:41
160 Jakub Mareczko (Ita) Southeast 37:25
161 Jens Mouris (Ned) Orica - GreenEDGE 38:04
162 Kevin De Mesmaeker (Bel) Team Novo Nordisk 38:05

 

Return to Canadian Cyclist homepage | Back to Top


 
 | 
 Privacy Policy | Contact | Subscribe to RSS Feed  | Logout
 © Copyright 1998-2019 Canadian Cyclist. All rights reserved.