Stage 1 (August 16th): Vlierzele to Vlierzele, 150 km
1 Alfdan De Decker (Bel) Lotto Soudal 3:22:11
2 Jovany Van Oudenhove (Bel) Vl Technics - Experza - Abutriek C.
3 Jordi Warlop (Bel) EFC-L&R-Vulsteke
4 Milan Menten (Bel) Lotto Soudal
5 Cdric Defreyne (Bel) EFC-L&R-Vulsteke
6 Cedric Beullens (Bel) EFC-L&R-Vulsteke
7 Dries Verstrepen (Bel) United C.T.
8 Maximilien Picoux (Bel) T.Palm Ple Continental Wallon
9 Charlie Arimont (Bel) Ago - Aqua Service
10 Pablo Alonso Montes (Esp) VZW Jong Wielertalent
11 Gil DHeygere (Bel) Vl Technics - Experza - Abutriek C.
12 Jules Hesters (Bel) Mixte 2 Atom6 VDM Trawobo
13 Arne De Groote (Bel) Baguet - M.I.B.A. - Indulek - Derito Cycling Team
14 Igor Courtens (Bel) Meubelen Gaverzicht-Glascentra
15 Joran Mertens (Bel) Illi-Bikes Cycling Team
16 Ross Lamb (GBr) United C.T.
17 Tuur Deprez (Bel) Vl Technics - Experza - Abutriek C.
18 Jonas Castrique (Bel) Lotto Soudal
19 Lewis Bulley (GBr) Baguet - M.I.B.A. - Indulek - Derito Cycling Team
20 Bruce Deboot (Bel) Dovy Keukens - FCC
21 Yves Coolen (Bel) Home Solution - Anmapa - Soenens
22 Norman Vahtra (Est) Ago - Aqua Service
23 Brent Van Duren (Bel) Goma Dakwerken - VDB Steenhouweri
24 Auxence Buntinx (Bel) T.Palm Ple Continental Wallon
25 Jordy Bouts (Bel) Prorace Cycling Team
26 Martin Pluto (Lat) WV Noord Holland Monkey Town
27 Jaron Wydooghe (Bel) Home Solution - Anmapa - Soenens
28 Oscar van Wijk (Ned) Wielerploeg Groot Amsterdam
29 Scott Mcgill (USA) Goma Dakwerken - VDB Steenhouweri
30 Dries Vastmans (Bel) Baguet - M.I.B.A. - Indulek - Derito Cycling Team
31 Maxence Moncassin (Fra) Ago - Aqua Service
32 Simon Daniels (Bel) Prorace Cycling Team
33 Maxime De Poorter (Bel) EFC-L&R-Vulsteke
34 Yann Pestiaux (Bel) Ago - Aqua Service
35 Robbe Ghys (Bel) Lotto Soudal
36 Boris Van Renterghem (Bel) Prorace Cycling Team
37 Mathias Mahieu (Bel) VZW Jong Wielertalent
38 Clment Gabisson (Fra) ESEG Douai
39 Jens Bouts (Bel) Prorace Cycling Team
40 Jordy Oliebos (Bel) United C.T.
41 Michael Steyaert (Bel) V.Z.W. Royal Antwerp Bicycle Club
42 Pierre Goebeert (Bel) Ago - Aqua Service
43 Aron Vervaeke (Bel) Mixte 1 Molenspurters - Wt Ieper
44 Jay Overvliet (Ned) Meubelen Gaverzicht-Glascentra
45 Anthony Debuy (Bel) Ago - Aqua Service
46 Guillaume Delvaux (Bel) T.Palm Ple Continental Wallon
47 Miel Verkerken (Bel) K.V.C. Deinze VZW
48 Hannes Fabri (Bel) K.V.C. Deinze VZW
49 Simon Jaecques (Bel) ESEG Douai
50 Sander De Pestel (Bel) Lotto Soudal
51 Ruben Apers (Bel) Lotto Soudal
52 Jarno Mondelaers (Bel) Illi-Bikes Cycling Team
53 Gordon De Winter (Bel) Ago - Aqua Service
54 Hannes Heynderickx (Bel) Arrow Cycling Team
55 Marius Wold (Nor) VZW Jong Wielertalent
56 Sondre Midtsveen Fredriksen (Nor) Team Ringeriks Kraft U23
57 Senne Deloof (Bel) Arrow Cycling Team
58 Robin Jacobs (Bel) V.Z.W. Royal Antwerp Bicycle Club
59 Darcy Pirotta (Aus) VZW Jong Wielertalent
60 Jorgos Chrijver (Ned) Wielerploeg Groot Amsterdam
61 Brecht Stas (Bel) Home Solution - Anmapa - Soenens
62 incent Nderssonv (Swe) VZW Jong Wielertalent
63 Bryan Boussaer (Bel) Illi-Bikes Cycling Team
64 William Elliott (Can) T.Palm Ple Continental Wallon
65 Matthias Van Beethoven (Bel) ESEG Douai
66 Jasper Goeman (Bel) Arrow Cycling Team
67 Edward Walsh (Can) T.Palm Ple Continental Wallon
68 Gilles Borra (Bel) EFC-L&R-Vulsteke
69 Maarten Hendrickx (Ned) TWC Het Snelle Wiel Bladel
70 Max Hendrikx (Ned) TWC Het Snelle Wiel Bladel
71 Leon Mazzone (GBr) Illi-Bikes Cycling Team
72 Mathias Van Lysebeth (Bel) Home Solution - Anmapa - Soenens Cycling Team
73 Berre Delesie (Bel) Meubelen Gaverzicht-Glascentra CT
74 Hampus Anderberg (Swe) T.Palm Ple Continental Wallon
75 Arne Birkenmose (Den) VZW Jong Wielertalent
76 Ben Dames (GBr) Goma Dakwerken - VDB Steenhouweri
77 Jeroen Pattyn (Bel) Vl Technics - Experza - Abutriek C.T.
78 Louis Moreels (Bel) Illi-Bikes Cycling Team
79 Adam Lewis (GBr) United C.T.
80 Peter Livingstone (Aus) Asfra Racing Team
81 Jasper Bugter (Ned) Wielerploeg Groot Amsterdam
82 Conor Mccann (Irl) Mixte 1 Molenspurters - Wt Ieper
83 Aaron Biebau (Bel) Meubelen Gaverzicht-Glascentra CT
84 Daniel Eklf (Nor) Team Ringeriks Kraft U23
85 Aksel Fischer Asheim (Nor) Team Ringeriks Kraft U23
86 Angelo Van Den Bossche (Bel) Home Solution - Anmapa - Soenens Cycling Team
87 Wouter Poot (Ned) WV Noord Holland Monkey Town
88 August Srlie Nerland (Nor) Team Ringeriks Kraft U23
89 Tim Meusen (Ned) TWC Het Snelle Wiel Bladel
90 Cedric Vandenbossche (Bel) K.V.C. Deinze VZW
91 James Mckay (GBr) Goma Dakwerken - VDB Steenhouweri
92 Yoni De Bocky (Bel) Arrow Cycling Team
93 Jarrid Janssens (Bel) V.Z.W. Royal Antwerp Bicycle Club
94 Nils Wolffenbuttel (Ned) Wielerploeg Groot Amsterdam
95 Thibau Verhofstadt (Bel) Vl Technics - Experza - Abutriek C.T.
96 Torsten Demeyere (Bel) Vl Technics - Experza - Abutriek C.T.
97 Jorn Buning (Ned) Wielerploeg Groot Amsterdam
98 Robin Verbestel (Bel) Prorace Cycling Team
99 Steven Moons (Bel) Baguet - M.I.B.A. - Indulek - Derito Cycling Team
100 Lounes Verschaeve (Bel) Dovy Keukens - FCC
101 Brent Van Moer (Bel) Lotto Soudal
102 Bastien Kroonen (Bel) T.Palm Ple Continental Wallon
103 Dries Lehaen (Bel) United C.T.
104 Alessandro Vandromme (Bel) Mixte 2 Atom6 VDM Trawobo
105 Wannes Debuysere (Bel) Meubelen Gaverzicht-Glascentra CT
106 Stijn Vandevyvere (Bel) Dovy Keukens - FCC
107 Gilles Coorevits (Bel) Dovy Keukens - FCC
108 Marc Kivits (Ned) TWC Het Snelle Wiel Bladel
109 Tom Van Den Borne (Bel) V.Z.W. Royal Antwerp Bicycle Club
110 Aaron Dewachter (Bel) Vl Technics - Experza - Abutriek C.T.
111 Teun Mouris (Ned) Wielerploeg Groot Amsterdam
112 Christian Pjka (Nor) Team Ringeriks Kraft U23
113 Stef Claes (Bel) United C.T.
114 Remco Esselaar (Ned) TWC Het Snelle Wiel Bladel
115 Laurens Roels (Bel) VP Consulting-Zannata Cycling Team
116 Gill Meheus (Bel) Baguet - M.I.B.A. - Indulek - Derito Cycling Team
117 Chris Jooste (Ras) Goma Dakwerken - VDB Steenhouweri
118 Laurens Use (Bel) K.V.C. Deinze VZW
119 Oliver Martin (Aus) Illi-Bikes Cycling Team
120 Herman Vanhoucke (Bel) EFC-L&R-Vulsteke
121 Wyatt Goral (USA) Goma Dakwerken - VDB Steenhouweri
122 Nick De Jaeger (Bel) Home Solution - Anmapa - Soenens Cycling Team
123 Jasper De Plus (Bel) Home Solution - Anmapa - Soenens Cycling Team all s.t.
124 Jonas Melby Brten (Nor) Team Ringeriks Kraft U23 0:00:16
125 Michiel Van Hoorebeke (Bel) VZW Jong Wielertalent s.t.
126 Mike Appelman (Ned) Wielerploeg Groot Amsterdam 0:00:18
127 Gary Onaldson (Irl) Mixte 1 Molenspurters - Wt Ieper
128 Sasha Weemaes (Bel) EFC-L&R-Vulsteke
129 Joseph Sutton (GBr) Goma Dakwerken - VDB Steenhouweri all s.t.
130 Jesper Rasch (Ned) WV Noord Holland Monkey Town 0:00:21
131 Robin Rosseeuw (Bel) Mixte 1 Molenspurters - Wt Ieper 0:01:00
132 Dorus De Rijk (Ned) WV Noord Holland Monkey Town 0:01:16
133 Kvin Avoine (Fra) ESEG Douai 0:00:00
134 Arnaud Deleu (Bel) Mixte 2 Atom6 VDM Trawobo 0:01:39
135 Matthias Pauwels (Bel) V.Z.W. Royal Antwerp Bicycle Club 0:01:50
136 Stef Amelinckx (Bel) Illi-Bikes Cycling Team s.t.
137 Mathias Vanoverberghe (Bel) Asfra Racing Team 0:01:54
138 Sindre Kulset (Nor) Team Ringeriks Kraft U23 0:02:16
139 Doron Wiggins (Bel) ESEG Douai 0:03:31
140 Oskari Vainionp (Fin) Asfra Racing Team 0:03:33
141 Zow Soberon (Bel) K.V.C. Deinze VZW 0:04:02
142 Svenerick Haenebalcke (Bel) Meubelen Gaverzicht-Glascentra CT 0:05:13
143 Sven Burger (Ned) WV Noord Holland Monkey Town s.t.
144 Migel Bouten (Bel) Baguet - M.I.B.A. - Indulek - Derito Cycling Team 0:05:39
145 Glenn Baele (Bel) K.V.C. Deinze VZW 0:05:55
146 Wouter Verhulst (Bel) Meubelen Gaverzicht-Glascentra CT 0:07:38
147 Yente Clauw (Bel) VP Consulting-Zannata Cycling Team 0:08:13
148 Aaron De Veirman (Bel) Dovy Keukens - FCC 0:09:16
149 Pauwel Verhulst (Bel) Baguet - M.I.B.A. - Indulek - Derito Cycling Team 0:11:07
150 Dries Geerinck (Bel) Mixte 2 Atom6 VDM Trawobo s.t.
151 Mathieu Vansteenkiste (Bel) Mixte 1 Molenspurters - Wt Ieper 0:11:37
152 Nand Onckelinx (Bel) VP Consulting-Zannata Cycling Team s.t.
153 Kevin Minten (Ned) TWC Het Snelle Wiel Bladel 0:11:48
154 Arne Verfaillie (Bel) Mixte 2 Atom6 VDM Trawobo 0:12:00
155 Arne Goris (Bel) VP Consulting-Zannata Cycling Team
156 James Higginson (GBr) VP Consulting-Zannata Cycling Team
157 Dylan Vercruysse (Bel) Asfra Racing Team
158 Jef Maes (Bel) Arrow Cycling Team
159 Jrmy Dutoo (Bel) Mixte 1 Molenspurters - Wt Ieper
160 Gauthier Vandevyvere (Bel) Mixte 2 Atom6 VDM Trawobo all s.t.