Stage 2 (August 17th): Maldegem to Maldegem, 148 km
1 Sander De Pestel (Bel) Lotto Soudal 3:28:00
2 Brent Van Moer (Bel) Lotto Soudal 0:00:03
3 Maxence Moncassin (Fra) Ago - Aqua Service 0:00:09
4 Jorn Buning (Ned) Wielerploeg Groot Amsterdam 0:00:09
5 Boris Van Renterghem (Bel) Prorace Cycling Team 0:00:09
6 Edward Walsh (Can) T.Palm Ple Continental Wallon 0:00:09
7 Sasha Weemaes (Bel) EFC-L&R-Vulsteke 0:00:19
8 Alfdan De Decker (Bel) Lotto Soudal 0:00:19
9 Milan Menten (Bel) Lotto Soudal 0:00:19
10 Charlie Arimont (Bel) Ago - Aqua Service 0:00:19
11 Robbe Ghys (Bel) Lotto Soudal 0:00:19
12 Jovany Van Oudenhove (Bel) Vl Technics - Experza - Abutriek C. 0:00:19
13 Maximilien Picoux (Bel) T.Palm Ple Continental Wallon 0:00:19
14 Jordy Bouts (Bel) Prorace Cycling Team 0:00:19
15 Lewis Bulley (GBr) Baguet - M.I.B.A. - Indulek - Derito Cycling Team 0:00:19
16 Arne De Groote (Bel) Baguet - M.I.B.A. - Indulek - Derito Cycling Team 0:00:19
17 Bruce Deboot (Bel) Dovy Keukens - FCC 0:00:19
18 Yann Pestiaux (Bel) Ago - Aqua Service 0:00:19
19 Dries Verstrepen (Bel) United C.T. 0:00:19
20 Ross Lamb (GBr) United C.T. 0:00:19
21 Michiel Van Hoorebeke (Bel) VZW Jong Wielertalent 0:00:19
22 Gil DHeygere (Bel) Vl Technics - Experza - Abutriek C. 0:00:19
23 Igor Courtens (Bel) Meubelen Gaverzicht-Glascentra 0:00:19
24 Tuur Deprez (Bel) Vl Technics - Experza - Abutriek C. 0:00:19
25 Pierre Goebeert (Bel) Ago - Aqua Service 0:00:19
26 Guillaume Delvaux (Bel) T.Palm Ple Continental Wallon 0:00:19
27 Jules Hesters (Bel) Mixte 2 Atom6 VDM Trawobo 0:00:19
28 Clment Gabisson (Fra) ESEG Douai 0:00:19
29 Martin Pluto (Lat) WV Noord Holland Monkey Town 0:00:19
30 Cdric Defreyne (Bel) EFC-L&R-Vulsteke 0:00:19
31 Pablo Alonso Montes (Esp) VZW Jong Wielertalent 0:00:19
32 Brecht Stas (Bel) Home Solution - Anmapa - Soenens 0:00:19
33 Joran Mertens (Bel) Illi-Bikes Cycling Team 0:00:19
34 Scott Mcgill (USA) Goma Dakwerken - VDB Steenhouweri 0:00:19
35 Jordi Warlop (Bel) EFC-L&R-Vulsteke 0:00:19
36 Auxence Buntinx (Bel) T.Palm Ple Continental Wallon 0:00:19
37 Kvin Avoine (Fra) ESEG Douai 0:00:19
38 Anthony Debuy (Bel) Ago - Aqua Service 0:00:19
39 Bryan Boussaer (Bel) Illi-Bikes Cycling Team 0:00:19
40 Berre Delesie (Bel) Meubelen Gaverzicht-Glascentra CT 0:00:19
41 Jordy Oliebos (Bel) United C.T. 0:00:19
42 Norman Vahtra (Est) Ago - Aqua Service 0:00:19
43 Darcy Pirotta (Aus) VZW Jong Wielertalent 0:00:19
44 Ruben Apers (Bel) Lotto Soudal 0:00:19
45 Gordon De Winter (Bel) Ago - Aqua Service 0:00:19
46 incent Nderssonv (Swe) VZW Jong Wielertalent 0:00:19
47 Lounes Verschaeve (Bel) Dovy Keukens - FCC 0:00:19
48 Teun Mouris (Ned) Wielerploeg Groot Amsterdam 0:00:19
49 Arne Birkenmose (Den) VZW Jong Wielertalent 0:00:19
50 Sindre Kulset (Nor) Team Ringeriks Kraft U23 0:00:19
51 Simon Daniels (Bel) Prorace Cycling Team 0:00:19
52 Aksel Fischer Asheim (Nor) Team Ringeriks Kraft U23 0:00:19
53 Maarten Hendrickx (Ned) TWC Het Snelle Wiel Bladel 0:00:19
54 Joseph Sutton (GBr) Goma Dakwerken - VDB Steenhouweri 0:00:19
55 Jaron Wydooghe (Bel) Home Solution - Anmapa - Soenens 0:00:19
56 Jeroen Pattyn (Bel) Vl Technics - Experza - Abutriek C.T. 0:00:19
57 Ben Dames (GBr) Goma Dakwerken - VDB Steenhouweri 0:00:19
58 Thibau Verhofstadt (Bel) Vl Technics - Experza - Abutriek C.T. 0:00:19
59 Jorgos Chrijver (Ned) Wielerploeg Groot Amsterdam 0:00:19
60 Robin Jacobs (Bel) V.Z.W. Royal Antwerp Bicycle Club 0:00:19
61 Brent Van Duren (Bel) Goma Dakwerken - VDB Steenhouweri 0:00:19
62 Christian Pjka (Nor) Team Ringeriks Kraft U23 0:00:19
63 Marc Kivits (Ned) TWC Het Snelle Wiel Bladel 0:00:19
64 Max Hendrikx (Ned) TWC Het Snelle Wiel Bladel 0:00:19
65 Hampus Anderberg (Swe) T.Palm Ple Continental Wallon 0:00:19
66 Yves Coolen (Bel) Home Solution - Anmapa - Soenens 0:00:19
67 Adam Lewis (GBr) United C.T. 0:00:19
68 Gauthier Vandevyvere (Bel) Mixte 2 Atom6 VDM Trawobo 0:00:19
69 Laurens Use (Bel) K.V.C. Deinze VZW 0:00:19
70 Angelo Van Den Bossche (Bel) Home Solution - Anmapa - Soenens Cycling Team 0:00:19
71 Jarno Mondelaers (Bel) Illi-Bikes Cycling Team 0:00:19
72 Jay Overvliet (Ned) Meubelen Gaverzicht-Glascentra 0:00:19
73 Aaron Biebau (Bel) Meubelen Gaverzicht-Glascentra CT 0:00:19
74 Peter Livingstone (Aus) Asfra Racing Team 0:00:19
75 August Srlie Nerland (Nor) Team Ringeriks Kraft U23 0:00:19
76 Bastien Kroonen (Bel) T.Palm Ple Continental Wallon 0:00:19
77 William Elliott (Can) T.Palm Ple Continental Wallon 0:00:19
78 Cedric Beullens (Bel) EFC-L&R-Vulsteke 0:00:19
79 Jesper Rasch (Ned) WV Noord Holland Monkey Town 0:00:19
80 Torsten Demeyere (Bel) Vl Technics - Experza - Abutriek C.T. 0:00:19
81 Daniel Eklf (Nor) Team Ringeriks Kraft U23 0:00:19
82 Herman Vanhoucke (Bel) EFC-L&R-Vulsteke 0:00:19
83 Maxime De Poorter (Bel) EFC-L&R-Vulsteke 0:00:19
84 Wouter Poot (Ned) WV Noord Holland Monkey Town 0:00:19
85 Oliver Martin (Aus) Illi-Bikes Cycling Team 0:00:19
86 Conor Mccann (Irl) Mixte 1 Molenspurters - Wt Ieper 0:00:19
87 Oscar van Wijk (Ned) Wielerploeg Groot Amsterdam 0:00:19
88 Simon Jaecques (Bel) ESEG Douai 0:00:19
89 Aron Vervaeke (Bel) Mixte 1 Molenspurters - Wt Ieper 0:00:19
90 Hannes Heynderickx (Bel) Arrow Cycling Team 0:00:19
91 Nils Wolffenbuttel (Ned) Wielerploeg Groot Amsterdam 0:00:19
92 Yoni De Bocky (Bel) Arrow Cycling Team 0:00:19
93 Nick De Jaeger (Bel) Home Solution - Anmapa - Soenens Cycling Team 0:00:19
94 Stef Claes (Bel) United C.T. 0:00:19
95 Dries Lehaen (Bel) United C.T. 0:00:19
96 Jonas Melby Brten (Nor) Team Ringeriks Kraft U23 0:00:19
97 Tim Meusen (Ned) TWC Het Snelle Wiel Bladel 0:00:19
98 Mathias Van Lysebeth (Bel) Home Solution - Anmapa - Soenens Cycling Team 0:00:19
99 Michael Steyaert (Bel) V.Z.W. Royal Antwerp Bicycle Club 0:00:19
100 Svenerick Haenebalcke (Bel) Meubelen Gaverzicht-Glascentra CT 0:00:19
101 Sondre Midtsveen Fredriksen (Nor) Team Ringeriks Kraft U23 0:00:19
102 Migel Bouten (Bel) Baguet - M.I.B.A. - Indulek - Derito Cycling Team 0:00:19
103 Gilles Borra (Bel) EFC-L&R-Vulsteke 0:00:19
104 Hannes Fabri (Bel) K.V.C. Deinze VZW 0:00:19
105 Senne Deloof (Bel) Arrow Cycling Team 0:03:12
106 Dorus De Rijk (Ned) WV Noord Holland Monkey Town 0:03:12
107 Robin Verbestel (Bel) Prorace Cycling Team 0:03:12
108 Leon Mazzone (GBr) Illi-Bikes Cycling Team 0:03:12
109 Marius Wold (Nor) VZW Jong Wielertalent 0:00:19
110 Oskari Vainionp (Fin) Asfra Racing Team 0:03:21
111 Mike Appelman (Ned) Wielerploeg Groot Amsterdam 0:03:21
112 Dries Vastmans (Bel) Baguet - M.I.B.A. - Indulek - Derito Cycling Team 0:04:00
113 Jonas Castrique (Bel) Lotto Soudal 0:04:00
114 Alessandro Vandromme (Bel) Mixte 2 Atom6 VDM Trawobo 0:04:00
115 Louis Moreels (Bel) Illi-Bikes Cycling Team 0:04:00
116 Glenn Baele (Bel) K.V.C. Deinze VZW 0:04:19
117 Jasper Bugter (Ned) Wielerploeg Groot Amsterdam 0:04:19
118 Jasper Goeman (Bel) Arrow Cycling Team 0:04:28
119 Pauwel Verhulst (Bel) Baguet - M.I.B.A. - Indulek - Derito Cycling Team 0:04:28
120 Sven Burger (Ned) WV Noord Holland Monkey Town 0:05:34
121 Remco Esselaar (Ned) TWC Het Snelle Wiel Bladel 0:05:44
122 Wouter Verhulst (Bel) Meubelen Gaverzicht-Glascentra CT 0:06:37
123 Kevin Minten (Ned) TWC Het Snelle Wiel Bladel 0:10:40
124 Stijn Vandevyvere (Bel) Dovy Keukens - FCC 0:13:00
125 Steven Moons (Bel) Baguet - M.I.B.A. - Indulek - Derito Cycling Team 0:13:32
126 Cedric Vandenbossche (Bel) K.V.C. Deinze VZW 0:14:10
127 Chris Jooste (Ras) Goma Dakwerken - VDB Steenhouweri 0:14:10
128 Arnaud Deleu (Bel) Mixte 2 Atom6 VDM Trawobo 0:14:10
129 Jasper De Plus (Bel) Home Solution - Anmapa - Soenens Cycling Team 0:14:10
130 Gilles Coorevits (Bel) Dovy Keukens - FCC 0:14:10
131 Gill Meheus (Bel) Baguet - M.I.B.A. - Indulek - Derito Cycling Team 0:14:10
132 Mathias Mahieu (Bel) VZW Jong Wielertalent 0:14:10
133 Zow Soberon (Bel) K.V.C. Deinze VZW 0:16:25
134 Jens Bouts (Bel) Prorace Cycling Team 0:16:25
135 Mathias Vanoverberghe (Bel) Asfra Racing Team 0:16:25
136 Robin Rosseeuw (Bel) Mixte 1 Molenspurters - Wt Ieper 0:22:10
137 Wannes Debuysere (Bel) Meubelen Gaverzicht-Glascentra CT 0:22:10
138 Aaron Dewachter (Bel) Vl Technics - Experza - Abutriek C.T. 0:22:10
139 Miel Verkerken (Bel) K.V.C. Deinze VZW 0:22:10
140 Tom Van Den Borne (Bel) V.Z.W. Royal Antwerp Bicycle Club 0:22:10
141 Jarrid Janssens (Bel) V.Z.W. Royal Antwerp Bicycle Club 0:22:10
142 Yente Clauw (Bel) VP Consulting-Zannata Cycling Team 0:22:10
143 James Higginson (GBr) VP Consulting-Zannata Cycling Team 0:22:10
144 Wyatt Goral (USA) Goma Dakwerken - VDB Steenhouweri 0:22:10
DNF Aaron De Veirman (Bel) Dovy Keukens - FCC
DNF Mathieu Vansteenkiste (Bel) Mixte 1 Molenspurters - Wt Ieper
DNF Gary Onaldson (Irl) Mixte 1 Molenspurters - Wt Ieper
DNF Nand Onckelinx (Bel) VP Consulting-Zannata Cycling Team
DNF Arne Goris (Bel) VP Consulting-Zannata Cycling Team
DNF Laurens Roels (Bel) VP Consulting-Zannata Cycling Team
DNF James Mckay (GBr) Goma Dakwerken - VDB Steenhouweri
DNF Matthias Pauwels (Bel) V.Z.W. Royal Antwerp Bicycle Club
DNF Stef Amelinckx (Bel) Illi-Bikes Cycling Team
DNF Dylan Vercruysse (Bel) Asfra Racing Team
DNF Jef Maes (Bel) Arrow Cycling Team
DNF Dries Geerinck (Bel) Mixte 2 Atom6 VDM Trawobo
DNF Matthias Van Beethoven (Bel) ESEG Douai
DNF Doron Wiggins (Bel) ESEG Douai
DNS Jrmy Dutoo (Bel) Mixte 1 Molenspurters - Wt Ieper
DNS Arne Verfaillie (Bel) Mixte 2 Atom6 VDM Trawobo
GC
1 Sander De Pestel (Bel) Lotto Soudal 6:49:59
2 Brent Van Moer (Bel) Lotto Soudal 6:50:07
3 Maxence Moncassin (Fra) Ago - Aqua Service 6:50:15
4 Edward Walsh (Can) T.Palm Ple Continental Wallon 6:50:17
5 Alfdan De Decker (Bel) Lotto Soudal 6:50:20
6 Boris Van Renterghem (Bel) Prorace Cycling Team 6:50:20
7 Jorn Buning (Ned) Wielerploeg Groot Amsterdam 6:50:20
8 Jovany Van Oudenhove (Bel) Vl Technics - Experza - Abutriek C. 6:50:21
9 Charlie Arimont (Bel) Ago - Aqua Service 6:50:24
10 Milan Menten (Bel) Lotto Soudal 6:50:25
11 Jordi Warlop (Bel) EFC-L&R-Vulsteke 6:50:25
12 Angelo Van Den Bossche (Bel) Home Solution - Anmapa - Soenens Cycling Team 6:50:26
13 Maximilien Picoux (Bel) T.Palm Ple Continental Wallon 6:50:27
14 Adam Lewis (GBr) United C.T. 6:50:28
15 Arne De Groote (Bel) Baguet - M.I.B.A. - Indulek - Derito Cycling Team 6:50:29
16 Robbe Ghys (Bel) Lotto Soudal 6:50:29
17 Jordy Oliebos (Bel) United C.T. 6:50:29
18 Dries Verstrepen (Bel) United C.T. 6:50:30
19 Gil DHeygere (Bel) Vl Technics - Experza - Abutriek C. 6:50:30
20 Lewis Bulley (GBr) Baguet - M.I.B.A. - Indulek - Derito Cycling Team 6:50:30
21 Cdric Defreyne (Bel) EFC-L&R-Vulsteke 6:50:30
22 Ross Lamb (GBr) United C.T. 6:50:30
23 Bruce Deboot (Bel) Dovy Keukens - FCC 6:50:30
24 Igor Courtens (Bel) Meubelen Gaverzicht-Glascentra 6:50:30
25 Jordy Bouts (Bel) Prorace Cycling Team 6:50:30
26 Jules Hesters (Bel) Mixte 2 Atom6 VDM Trawobo 6:50:30
27 Tuur Deprez (Bel) Vl Technics - Experza - Abutriek C. 6:50:30
28 Pablo Alonso Montes (Esp) VZW Jong Wielertalent 6:50:30
29 Joran Mertens (Bel) Illi-Bikes Cycling Team 6:50:30
30 Yann Pestiaux (Bel) Ago - Aqua Service 6:50:30
31 Martin Pluto (Lat) WV Noord Holland Monkey Town 6:50:30
32 Auxence Buntinx (Bel) T.Palm Ple Continental Wallon 6:50:30
33 Scott Mcgill (USA) Goma Dakwerken - VDB Steenhouweri 6:50:30
34 Norman Vahtra (Est) Ago - Aqua Service 6:50:30
35 Clment Gabisson (Fra) ESEG Douai 6:50:30
36 Pierre Goebeert (Bel) Ago - Aqua Service 6:50:30
37 Guillaume Delvaux (Bel) T.Palm Ple Continental Wallon 6:50:30
38 Jaron Wydooghe (Bel) Home Solution - Anmapa - Soenens 6:50:30
39 Anthony Debuy (Bel) Ago - Aqua Service 6:50:30
40 Simon Daniels (Bel) Prorace Cycling Team 6:50:30
41 Brent Van Duren (Bel) Goma Dakwerken - VDB Steenhouweri 6:50:30
42 Cedric Beullens (Bel) EFC-L&R-Vulsteke 6:50:30
43 Yves Coolen (Bel) Home Solution - Anmapa - Soenens 6:50:30
44 Brecht Stas (Bel) Home Solution - Anmapa - Soenens 6:50:30
45 Ruben Apers (Bel) Lotto Soudal 6:50:30
46 Gordon De Winter (Bel) Ago - Aqua Service 6:50:30
47 Bryan Boussaer (Bel) Illi-Bikes Cycling Team 6:50:30
48 Darcy Pirotta (Aus) VZW Jong Wielertalent 6:50:30
49 incent Nderssonv (Swe) VZW Jong Wielertalent 6:50:30
50 Berre Delesie (Bel) Meubelen Gaverzicht-Glascentra CT 6:50:30
51 Oscar van Wijk (Ned) Wielerploeg Groot Amsterdam 6:50:30
52 Jay Overvliet (Ned) Meubelen Gaverzicht-Glascentra 6:50:30
53 Maxime De Poorter (Bel) EFC-L&R-Vulsteke 6:50:30
54 Robin Jacobs (Bel) V.Z.W. Royal Antwerp Bicycle Club 6:50:30
55 Jorgos Chrijver (Ned) Wielerploeg Groot Amsterdam 6:50:30
56 Maarten Hendrickx (Ned) TWC Het Snelle Wiel Bladel 6:50:30
57 Jarno Mondelaers (Bel) Illi-Bikes Cycling Team 6:50:30
58 Arne Birkenmose (Den) VZW Jong Wielertalent 6:50:30
59 Aron Vervaeke (Bel) Mixte 1 Molenspurters - Wt Ieper 6:50:30
60 Jeroen Pattyn (Bel) Vl Technics - Experza - Abutriek C.T. 6:50:30
61 Ben Dames (GBr) Goma Dakwerken - VDB Steenhouweri 6:50:30
62 Max Hendrikx (Ned) TWC Het Snelle Wiel Bladel 6:50:30
63 Aksel Fischer Asheim (Nor) Team Ringeriks Kraft U23 6:50:30
64 Simon Jaecques (Bel) ESEG Douai 6:50:30
65 Hampus Anderberg (Swe) T.Palm Ple Continental Wallon 6:50:30
66 Michael Steyaert (Bel) V.Z.W. Royal Antwerp Bicycle Club 6:50:30
67 William Elliott (Can) T.Palm Ple Continental Wallon 6:50:30
68 Hannes Heynderickx (Bel) Arrow Cycling Team 6:50:30
69 Lounes Verschaeve (Bel) Dovy Keukens - FCC 6:50:30
70 Hannes Fabri (Bel) K.V.C. Deinze VZW 6:50:30
71 Thibau Verhofstadt (Bel) Vl Technics - Experza - Abutriek C.T. 6:50:30
72 Peter Livingstone (Aus) Asfra Racing Team 6:50:30
73 Aaron Biebau (Bel) Meubelen Gaverzicht-Glascentra CT 6:50:30
74 Sondre Midtsveen Fredriksen (Nor) Team Ringeriks Kraft U23 6:50:30
75 Teun Mouris (Ned) Wielerploeg Groot Amsterdam 6:50:30
76 August Srlie Nerland (Nor) Team Ringeriks Kraft U23 6:50:30
77 Marius Wold (Nor) VZW Jong Wielertalent 6:50:30
78 Daniel Eklf (Nor) Team Ringeriks Kraft U23 6:50:30
79 Conor Mccann (Irl) Mixte 1 Molenspurters - Wt Ieper 6:50:30
80 Kvin Avoine (Fra) ESEG Douai 6:50:30
81 Mathias Van Lysebeth (Bel) Home Solution - Anmapa - Soenens Cycling Team 6:50:30
82 Marc Kivits (Ned) TWC Het Snelle Wiel Bladel 6:50:30
83 Wouter Poot (Ned) WV Noord Holland Monkey Town 6:50:30
84 Gilles Borra (Bel) EFC-L&R-Vulsteke 6:50:30
85 Christian Pjka (Nor) Team Ringeriks Kraft U23 6:50:30
86 Torsten Demeyere (Bel) Vl Technics - Experza - Abutriek C.T. 6:50:30
87 Bastien Kroonen (Bel) T.Palm Ple Continental Wallon 6:50:30
88 Yoni De Bocky (Bel) Arrow Cycling Team 6:50:30
89 Nils Wolffenbuttel (Ned) Wielerploeg Groot Amsterdam 6:50:30
90 Tim Meusen (Ned) TWC Het Snelle Wiel Bladel 6:50:30
91 Laurens Use (Bel) K.V.C. Deinze VZW 6:50:30
92 Dries Lehaen (Bel) United C.T. 6:50:30
93 Herman Vanhoucke (Bel) EFC-L&R-Vulsteke 6:50:30
94 Oliver Martin (Aus) Illi-Bikes Cycling Team 6:50:30
95 Stef Claes (Bel) United C.T. 6:50:30
96 Nick De Jaeger (Bel) Home Solution - Anmapa - Soenens Cycling Team 6:50:30
97 Michiel Van Hoorebeke (Bel) VZW Jong Wielertalent 6:50:46
98 Jonas Melby Brten (Nor) Team Ringeriks Kraft U23 6:50:46
99 Sasha Weemaes (Bel) EFC-L&R-Vulsteke 6:50:48
100 Joseph Sutton (GBr) Goma Dakwerken - VDB Steenhouweri 6:50:48
101 Jesper Rasch (Ned) WV Noord Holland Monkey Town 6:50:51
102 Sindre Kulset (Nor) Team Ringeriks Kraft U23 6:52:46
103 Senne Deloof (Bel) Arrow Cycling Team 6:53:23
104 Leon Mazzone (GBr) Illi-Bikes Cycling Team 6:53:23
105 Robin Verbestel (Bel) Prorace Cycling Team 6:53:23
106 Mike Appelman (Ned) Wielerploeg Groot Amsterdam 6:53:50
107 Jonas Castrique (Bel) Lotto Soudal 6:54:09
108 Dries Vastmans (Bel) Baguet - M.I.B.A. - Indulek - Derito Cycling Team 6:54:11
109 Louis Moreels (Bel) Illi-Bikes Cycling Team 6:54:11
110 Alessandro Vandromme (Bel) Mixte 2 Atom6 VDM Trawobo 6:54:11
111 Jasper Bugter (Ned) Wielerploeg Groot Amsterdam 6:54:30
112 Jasper Goeman (Bel) Arrow Cycling Team 6:54:39
113 Dorus De Rijk (Ned) WV Noord Holland Monkey Town 6:54:39
114 Svenerick Haenebalcke (Bel) Meubelen Gaverzicht-Glascentra CT 6:55:43
115 Remco Esselaar (Ned) TWC Het Snelle Wiel Bladel 6:55:55
116 Migel Bouten (Bel) Baguet - M.I.B.A. - Indulek - Derito Cycling Team 6:56:09
117 Oskari Vainionp (Fin) Asfra Racing Team 6:57:05
118 Glenn Baele (Bel) K.V.C. Deinze VZW 7:00:25
119 Sven Burger (Ned) WV Noord Holland Monkey Town 7:00:58
120 Gauthier Vandevyvere (Bel) Mixte 2 Atom6 VDM Trawobo 7:02:30
121 Stijn Vandevyvere (Bel) Dovy Keukens - FCC 7:03:11
122 Steven Moons (Bel) Baguet - M.I.B.A. - Indulek - Derito Cycling Team 7:03:43
123 Mathias Mahieu (Bel) VZW Jong Wielertalent 7:04:21
124 Cedric Vandenbossche (Bel) K.V.C. Deinze VZW 7:04:21
125 Gilles Coorevits (Bel) Dovy Keukens - FCC 7:04:21
126 Chris Jooste (Ras) Goma Dakwerken - VDB Steenhouweri 7:04:21
127 Gill Meheus (Bel) Baguet - M.I.B.A. - Indulek - Derito Cycling Team 7:04:21
128 Jasper De Plus (Bel) Home Solution - Anmapa - Soenens Cycling Team 7:04:21
129 Wouter Verhulst (Bel) Meubelen Gaverzicht-Glascentra CT 7:04:26
130 Pauwel Verhulst (Bel) Baguet - M.I.B.A. - Indulek - Derito Cycling Team 7:05:46
131 Arnaud Deleu (Bel) Mixte 2 Atom6 VDM Trawobo 7:06:00
132 Jens Bouts (Bel) Prorace Cycling Team 7:06:36
133 Mathias Vanoverberghe (Bel) Asfra Racing Team 7:08:30
134 Zow Soberon (Bel) K.V.C. Deinze VZW 7:10:38
135 Miel Verkerken (Bel) K.V.C. Deinze VZW 7:12:21
136 Jarrid Janssens (Bel) V.Z.W. Royal Antwerp Bicycle Club 7:12:21
137 Wannes Debuysere (Bel) Meubelen Gaverzicht-Glascentra CT 7:12:21
138 Aaron Dewachter (Bel) Vl Technics - Experza - Abutriek C.T. 7:12:21
139 Tom Van Den Borne (Bel) V.Z.W. Royal Antwerp Bicycle Club 7:12:21
140 Wyatt Goral (USA) Goma Dakwerken - VDB Steenhouweri 7:12:21
141 Kevin Minten (Ned) TWC Het Snelle Wiel Bladel 7:12:39
142 Robin Rosseeuw (Bel) Mixte 1 Molenspurters - Wt Ieper 7:13:21
143 Yente Clauw (Bel) VP Consulting-Zannata Cycling Team 7:20:34
144 James Higginson (GBr) VP Consulting-Zannata Cycling Team 7:24:21